KİLİT TAMİRİ

KİLİT TAMİRİ

kilit tamir hizmetimiz sayesinde aracınızın kilit sistemi ya da anahtarı bozulmuş ise dakikalar içerisinde tamiratını gerçekleştiriyoruz. Kilit sistemlerinde herhangi bir ayrım yapmıyoruz. Klasik mekanik kilit arızalarının yanı sıra çipli ve aynı zamanda immobilizer olarak tanımlanan yeni nesil kilit sistemine sahip araçların da kilit sistemlerini tamir ediyoruz. Yasal belgeye sahip firmamıza güvenebilirsiniz. Aracınızın kilit sistemini, sıfır hasar ile yeniliyoruz ve talep etmeniz durumunda sizlere yeni bir anahtar çıkartıyoruz.

 kilit tamiri yolda kalan aracınız için haftanın yedi günü ve de günün 24 saati faydalanabileceğiniz bir hizmettir. İletişime geçtiğinizde yolda kaldığınız konumu bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Acil olarak aracınızın çekilmesi gereken bir konumdaysanız, firmamız yine sahip olduğu oto kurtarıcı aracı ile gelerek, aracınızı bulunduğu konumdan almaktadır. Bununla birlikte aracınızın kilit sistemi ile ilgili yaşadığınız sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Aydın merkez, Efeler, Kuşadası, Söke, Didim, Nazilli ve diğer tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, kısa bir sürede bulunduğunuz konuma ekibimiz gelmektedir ve sorununuzu itinayla çözmektedir. Bu hizmeti vermekle yasal izni olmayan hiç kimseye güvenmeyiniz. Firmamız sektörde 15 yıllık geçmişe sahip ve yasal altyapı ile hizmet vermektedir. İçiniz rahat olsun.

“Arabamın Kapısı Kilitli Kaldı” Diyorsanız, Hemen Arayın...

Araç kilit sistemi tamiri yapmakta olan ekibimiz, öncelikli olarak sorunu tespit ediyor ve ardından işlemi gerçekleştiriyor. Sizlere kesinlikle zaman kaybettirmiyoruz ve gereksiz masraf yüklemiyoruz. Ekibimizin amacı olabilecek en kısa sürede aracınızın kilit sistemini tamir etmek ve sizlere olabilecek en makul seviyede araba kapı kilit tamiri fiyatı sunmaktır. Ancak bunu yapabilmemiz için önce sorunun kaynağını belirlememiz gerekiyor. Örneğin sadece anahtarınızın arızalı olması durumunda yeni bir anahtar çıkartırız. Ancak sorun sadece anahtarda değil, aracın kilit sistemi komple arızalı ise, bu durumda aracın kilit sistemini tamamen yenilememiz gerekir. Bu gibi durumlarda sizlere sunacağımız fiyat teklifi ve tamiratını gerçekleştireceğimiz tahmini süre de değişkenlik gösterir.

 kilit hizmetini günün her saatinde vermekteyiz. Gecenin bir saatinde yolda kaldınız ve aracınızın kapısını açamıyor musunuz? Hiç telaş etmeyin. Eğer Aydın ili sınırlarında bir yerdeyseniz, direkt olarak bizi arayın. 10-20 dakika gibi bir sürede ekibimiz bulunduğunuz konuma gelir ve sorunu dakikalar içerisinde çözerek, güven içerisinde yola devam etmenizi sağlar.

Sıfır Hasar ile Araba Kilit Tamiri

İşinin ehli ustalarımıza güvenebilirsiniz. Aydın oto anahtar sektöründe 15 yıllık bir geçmişe sahibiz. Aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin, sorununuzu temelden çözüyoruz. Kullandığınız anahtarınızın hasar görmesi, kaybolması ya da daha kötüsü ise aracınızın kilit sisteminin bozulmuş olması gibi tüm olumsuz senaryolarda hızlı çözüm sunabilecek kadar tecrübeliyiz. Aydın merkezinde herhangi bir konumda aracınız kalmış olabileceği gibi; 


Diğer Hizmetler

Acil Çilingir ARA +905398292729

Tıkla Ara!